پروژه لاله پارک

پروژه لاله پارک در زمینی به مساحت 26500 مترمربع و زیربنای 91550 مترمربع در منطقه 5 شهرداری تبریز واقع شده است. این پروژه در قالب مرکز تجاری، تفریحی و هتل 5 ستاره ساخته شده است و از حیث ابعاد و همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی و همچینین دسترسی به شبکه بزرگراهی، از جمله طرح های بزرگ و ممتاز تجاری-تفریحی شهر تبریز محسوب می شود. مجتمع لاله پارک در بخش تجاری خود ( که در دهه مبارک فجر سال 1391 افتتاح گردید) در شش طبقه میزبان بورس مختلف کالاها و برندهای متنوع و روز دنیا در زمینه ی پوشاک، کیف و کفش، طلا و جواهرات، لوازم ورزشی، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، رستوران، کافی شاپ، بانک و سایر اصناف و خدمات می باشد.
مجتمع لاله پارک دارای 126 باب واحد تجاری و هایپرمارکت به متراژ 5300 مترمربع، فضای بازی کودکان به متراژ 1400 مترمربع و 70 سرویس بهداشتی مخصوص آقایان، خانم ها و افراد معلول می باشد.
شرکت الین دکور( نوین چوب مهرماندگار) با توجه به برند معتبر بودن در زمینه واردات محصولات دکوراتیو ( پارکت های WESEN,ARTFLOOR, ter Hürne) موفق به کسب مجوز برای ارائه تبلیغات و معرفی محصولات خود در فضای 24 مترمربع در طبقه همکف این مجموعه گردیده است.
غرفه های شرکت الین دکور به صورت دائمی در این مجموعه مشغول به کار می باشد و تا کنون توانسته توجه اکثر خانواده ها و مهندسین و آرشیتکت های محترم و بنامی را در زمینه ساخت و ساز به سمت خود جلب کند و با توجه به محیط آرام و مناسب زمانی بسیار مفید جهت ارائه اطلاعات کیفی محصولات در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار داده است.
لازم به ذکر می باشد که نمازخانه این مجموعه نیز به درخواست ریاست محترم مجتمع لاله پارک با پارکت لمینیت WESEN (کد2117) دیزاین گشته است.
امید است که با عنایت پروردگار، بتوانیم در جهت ایجاد و حفظ آسایش و آرامش و نهایتاَ ارتقاء کیفیت و امید به زندگی هم وطنان عزیزمان گامی هرچند کوچک برداریم.