پارکت صد در صد چوبی ترهورن (ter Hürne)

از دیرباز تا به امروز انسان مجذوب رنگ ها بوده و هست. به همین دلیل پارکت های چوبی ترهورن به چهار دسته رنگ تقسیم بندی شده اند که هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های خاص خود هستند. این دامنه رنگی از روشن شروع و به تیره ختم می شود تا با هر نوع سلیقه ای تطبیق پیدا کند.

کیفیت ترهورن
جذابیت و گیرایی چوب و تنوع در رنگ، چشمگیرترین نشانه هایی هستند که کیفیت محصولات ترهورن را به نمایش می گذارند. علاوه بر کیفیت مشخص شده در ظاهر ، ویژگی های منحصربه فرد محصولات، نصب، استفاده و مراقبت از آن ها را ساده می سازد و آسایش و راحتی در زندگی را برای مشتریان به ارمغان می آورد.
محصولات
محصولات ترهورن با استفاده از درختان گوناگون تولید می شوند.در نتیجه این محصولات در رنگ ها و طراح های متنوع عرضه می شوند. 
لیست درختان به شرح ذیل است:
درخت افرا اروپایی، درخت افرا کانادایی، درخت زبان گنجشک، درخت بامبو، درخت صنوبر، درخت بلوط، درخت راش، درخت گیلاس و درخت گردو.

مشخصات فنی پارکت های صد درصد چوبی:

پارکت های صد در صد چوبی ترهورن از چهار لایه تشکیل شده است. لایه اول، لایه پوششی نام دارد که از ورق های بسیار نازک آلومینیوم تشکیل شده است که پوشش بسیار مقاومی برای پارکت ایجاد می کند. لایه دوم، چوب طبیعی است که از درختان متعددی ساخته می شود. لایه سوم را یا چوب واقعی تشکیل می دهد یا HDF. لایه چهارم لایه ای است که به لایه تثبیت کننده معروف است. این لایه پارکت ها را بر روی کف تثبیت می کند.
پارکت های صد درصد چوبی ترهون کاملاً مهندسی سازند و در ضخامت های 11 تا 15 میلی متر ساخته می شوند. برخلاف دیگر برندها بسیار بسیار مناسب مکان هایست که سیستم گرمایش از کف دارند.

1.سیستم هم سطح سازی بی نظیر و زیبا

این سیستم به زیبایی ظاهری محصول کمک می کند، بطوریکه تایل ها چنان در هم قفل می شوند و در کنار هم قرار می گیرند که درز ایجاد شده بین آن ها کاملا نامرئی است و دیده نمی شود.

 

2.AC4/32

دارای استاندارد AC4/32 برای مکان های پر تردد مثل مدارس، دفاتر اداری، سالن های انتظار و فروشگاه ها.

3.عملکرد 32/(AC4 (IHD-W-467

ترهورن دارای حداکثر عملکرد با کلاس 32 است که طول عمر بالای آن را تضمین می کند.

4.ضد لغزش

با طراحی منحصر به فرد ضد لغزش با کلاس 10، ترهورن محصولات خود را ثابت و ایمن ساخته است.

5. فن آوری کلیک آسان

سیستم کلیک، نصب بدون چسب و ابراز را ممکن می سازد. قفل های چفتی تضمین کننده ی نصبی آسان، سریع و محکم هستند. این سیستم دارای خصوصیاتی چون نصب بسیار راحت و ساده، سریع و تمیز، بدون استفاده از چکش و ابزار آلات، بدون آسیب به محصول، اتصال مقاوم تایل ها، و جابجایی و جداسازی آسان تایل ها می باشد. 

6. بدون صدا

در تولید محصولات ترهورن از موادی استفاده شده که نه تنها بر اثر راه رفتن صدا تولید نمی کند، بلکه سر و صدای محیط را هم کاهش می دهد.

7.بدون صدا

در تولید محصولات ترهورن از موادی استفاده شده که نه تنها بر اثر راه رفتن صدا تولید نمی کند، بلکه سر و صدای محیط را هم کاهش می دهد.

8.ضد آب

هر سحطی کمابیش در معرض آب و رطوبت قرار می گیرد. محصولات ترهورن در مقابل آب مقاوم هستند. تمامی محصولات ترهون از HDF فشرده ساخته شده اند و در مقابل آب به شدت مقاوم هستند.

 

9. بدون ضرر

تمامی پارکت های ترهورن بی ضرر هستند چرا که از مواد سمی و مضر برای انسان در آنها استفاده نشده است. در نتیجه سلامت محیط زندگی را به خطر نمی اندازد.

 

گواهی نامه های ترهورن
محصولات  ترهورن به صورت مستمر آزمایش و تست می شوند تا از لحاظ کیفی همیشه در بهترین وبالاترین سطح باشد. گواه نامه ها به شرح ذیل هستند.
•    eco
•    PEFC
•    FSC®
•    Ü-mark
•    CE

وارانتی (Warranty)
کیفیت محصولات ترهورن وارنتی 15 و 30 ساله را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای محصولاتی که صد در صد چوبی هستند وارانتی 30 ساله در نظر گرفته شده است.