پارکت لمینیت ترهورن (ter Hürne)

نام ترهورن هم معنای جذابیت و زیبایی است. ترهورن با به نمایش گذاشتن طبیعت در پارکت لمینت های خود حس یکتایی و یگانگی زندگی را بیان می کند. بیش از پنجاه سال است که ترهورن بر پایه تعهد و تعصب به تولید محصولات چوبی پرداخته است وخود را به عنوان پیشرو بازار در عرصه ملی و بین المللی به اثبات رسانده است. ترهورن معتقد است که خانه ها تنها مکان هایی برای زندگی نیستند بلکه بیان گر شخصیت درونی تک تک انسان ها نیز هستند. محصولات ترهورن مرحله جدیدی در زندگی انسانها به وجود آورده است. ترهورن با داشتن تنوع در نوع چوب، رنگ، بافت، و طراحی، کل دنیا را در زیر پای شما قرار میدهد.
روش زندگی ما بیان گر شخصیت و روحیات ماست. خانه های ما تنها مبلمان را به نمایش نمی گذارند، بلکه خانه ها بیان گر طرز تفکر و از همه مهم تر روحیات ماهستند. به همین دلیل محصولات ترهورن به پنج رنگ پر از احساس تقسیم بندی شده است. هر کدام بیان گر حس و حال مجزا است. فارق از اسم و رنگ، تمامی محصولات ترهورن بر پایه ایده ی خاصی طراحی شده است.

مقایسه ترهورن با دیگر برنها:

1.لایه پوششی صد در صد چوبی

پارکت لمینیت های ترهورن از چهار لایه تشکیل شده اند که هر کدام از لایه ها از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند.لایه اولیه و پوششی این محصولات صد در صد چوب هستند، که این خصوصیت پارکت-لمینیت های ترهورن را از دیگر برند ها متمایز می سازد.

2.سیستم هم سطح سازی بی نظیر و زیبا

این سیستم به زیبایی ظاهری محصول کمک می کند، بطوریکه تایل ها چنان در هم قفل می شوند و در کنار هم قرار می گیرند که درز ایجاد شده بین آن ها کاملا نامرئی است و دیده نمی شود.

3.AC4/32

دارای استاندارد AC4/32 برای مکان های پر تردد مثل مدارس، دفاتر اداری، سالن های انتظار و فروشگاه ها.

4عملکرد 32/(AC4 (IHD-W-467

پارکت لمینت ترهورن دارای حداکثر عملکرد با کلاس 32 است که طول عمر بالای آن را تضمین می کند.

5.ضد لغزش

با طراحی منحصر به فرد ضد لغزش با کلاس 10، ترهورن محصولات خود را ثابت و ایمن ساخته است.

6. فن آوری کلیک آسان

سیستم کلیک، نصب بدون چسب و ابراز را ممکن می سازد. قفل های چفتی تضمین کننده ی نصبی آسان، سریع و محکم هستند. این سیستم دارای خصوصیاتی چون نصب بسیار راحت و ساده، سریع و تمیز، بدون استفاده از چکش و ابزار آلات، بدون آسیب به محصول، اتصال مقاوم تایل ها، و جابجایی و جداسازی آسان تایل ها می باشد.

7.روش چسب کاری

این روش طوری طراحی شده است که قدم زدن بر روی کف پوش راحت تر و صدای ایجاد شده کمتر می شود.

8. بدون صدا

در تولید محصولات ترهورن از موادی استفاده شده که نه تنها بر اثر راه رفتن صدا تولید نمی کند، بلکه سر و صدای محیط را هم کاهش می دهد.

9.ضد آب

هر سحطی کمابیش در معرض آب و رطوبت قرار می گیرد. محصولات ترهورن در مقابل آب مقاوم هستند. تمامی محصولات ترهون از HDF فشرده ساخته شده اند و در مقابل آب به شدت مقاوم هستند

10. بدون ضرر

تمامی پارکت لمینیت های ترهورن بی ضرر هستند چرا که از مواد سمی و مضر برای انسان در آنها استفاده نشده است. در نتیجه سلامت محیط زندگی را به خطر نمی اندازد.

گواهی نامه های ترهورن
محصولات پارکت لمینیت ترهورن به صورت مستمر آزمایش و تست می شوند تا از لحاظ کیفی همیشه در بهترین وبالاترین سطح باشد. گواه نامه ها به شرح ذیل هستند.
•    eco
•    PEFC
•    FSC®
•    Ü-mark
•    CE

برای اطلاع از قیمت وفروش پارکت لمینت ترهورن با ما تماس حاصل فرمایید.