لمینیت های امروزی جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی

واضح است که اکثر مردم به کف پوش های چوبی علاقمند هستند اما اکثرا از نصب چوب بعنوان کفپوش واهمه دارند، چرا که سر وصدای ایجاد شده با راه رفتن روی این نوع از کفپوش ها بسیار آزاردهنده است.اما هیچگاه نباید ظاهر زیبای این نوع کفپوش را قربانی چنین مشکلاتی کنیم. تنها راه حل پیش رو استفاده از پارکت-لمینیت است.امروزه لمینیت ها نه تنها با ظاهر و بافت طبیعی چوب یکسان هستند بلکه هم زمان از خصوصیاتی همچون ضد خش بودن، دوام بالا و مقاومت در برابر خوردگی نیز بهره مند هستند که چنین ویژگی هایی در چوب طبیعی یافت نمی شوند.علاوه بر این پارکت-لمینیت های امروزی از لحاظ قیمت مناسب تر از چوب هستند و نیز از تنوع و رنگ بندی از چوب طبیعی پیشی می گیرد.
همیشه برای مدل های جدید دکوراسیون در بازار تقاضا وجود دارد. بنابراین تولیدکنندگان تلاش دارند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشند و مدل های به روز دکوراسیون داخلی را ارائه دهند.یکی از این موارد مهم در دکوراسیون داخلی کفپوش های پارکت-لمینیت است. محصولی در طرح های متفاوت وبا دوام بالا.تنوع در طرح و رنگ پارکت-لمینیت ها، به مشتریان جدیدترین و محبوب ترین کفپوش ها را هدیه می دهند. هدیه ای که از لحاظ ظاهری مشابه چوب طبیعی است با این تفاوت که سروصدای آزاردهنده چوب طبیعی را ندارند.هنگام خرید پارکت-لمینیت بهتر است مشتریان به دنبال محصولی باشند که لایه ی میانی محکم ومقاومی باشد تا در برابر فشار زیاد مقاوم باشند. وجود چنین شاخصه ای باعث ایجاد مقاومت دربرابر خوردگی می شود.
همچنین زمانی که دارای استاندارد AC3 و بالاتر باشند، کودکان می توانند آزادانه و بدون نگرانی روی این کفپوش ها راه بروند، بدوند و بازی کنند بدون اینکه به کفپوش ها آسیبی برسد.درنتیجه در مقایسه با کفپوش های چوب طبیعی، پارکت-لمینیت ها بسیار با دوام هستند و برخی از آنها را می توان مادام العمر استفاده نمود. علاوه بر این بیشتر پارکت- لمینیت های امروزی نصب آسانی دارند و به سادگی در یکدیگر قفل می شوند و نیازی به چسب و یا میخ نیست.
با وجود چنین محصولاتی، مشتریان می توانند آزادانه انتخابی درست با عملکردی عالی و باارزش داشته باشند و زندگی خود را مطابق با سلیقه خود طراحی کنند.