قرنیز - قرنیز و ابزارآلات WESEN

این محصول شامل کلیه ابزارآلات مکمل در نصب پارکت لمینیت ، کفپوش و دیوارپوش می باشد و با ساختار هسته MDF با روکش PVC تولید می گردد.

محصولات وسن (WESEN) شامل پروفیل های قرنیز 9 سانتی متر ، قرنیز 7 سانتی متر ، اسکوتیا )فتیله( ، میت ، میانه ، گرده )اختلاف سطح( ، تاشو ، لب پله در بیش از 20 رنگ زیبا و متنوع می باشد.

قرنیز ام دی اف وسن (WESEN)

این ابزار که در دو سایز قرنیز 7 سانت و قرنیز 9 سانت تولید می گردد بین دیوار و کف به عنوان یک جدا کننده استفاده میگردد که امروزه به علت نمای زیباتر و داشتن نمای چوب جایگزین قرنیز های سنگی شده و نمائی زیباتر از قرنیز سنگی را برای شما به ارمغان می آورد.

ابزار میت وسن (WESEN)

ابزار میت جهت استفاده در کنار دیوار کوب استفاده میشود , به طور مثال دور پنجره , دور درب و قسمتهائی که در آنجا دیوار کوب تمام میشود و نیز قسمتهایی که پارکت لمینیت به اتمام می رسد استفاده میگردد .

ابزار اسکوتیا وسن (WESEN)

اسکوتیا جهت استفاده در کنار دیوار کوب به طور مثال کنج های دیوار و بین سقف و دیوار به عنوان یک ابزار طرح دار جدا کننده مورد استفاده قرار میگیرد که معمولا یا از رنگ های متضاد و یا رنگهائی متناسب با رنگ دیوارکوب استفاده می گردد.

ابزار تاشو یا نبشی وسن (WESEN)

این ابزار دیوار کوب برای پوشاندن نبش ها و کنج ها و حد فاصل بین دیوار و سقف بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و در مواقعی برای پوشاندن فاصله بین دو دیوارکوب مورد استفاده قرار می گیرد .

ابزار میانه وسن (WESEN)

ابزار میانه مابین دو رنگ مختلف از پارکت لمینیت و یا برای جداسازی کف های اتاق ها از راهرو استفاده می گردد.

ابزار گرده یا اختلاف سطح وسن (WESEN)

ابزار گرده در جاهایی که اختلاف سطح وجود دارد استفاده می شود ، از قبیل مابین کف پارکتی و کف سرامیکی که دارای اختلاف سطح می باشد