اطلاعات برج شهران

برج 31 طبقه شهران با ارتفاع 100 متر یکی از بلندترین برجهای مسکونی تبریز و کشور می باشد که در 3 طبقه زیر زمین با گنجایش حدود 195 واحد پارکینگ و انباری، یک طبقه لابی(همکف) با کاربری عمومی شامل مهد کودک، کافی نت، فروشاه داخلی، سالن اجتماعات، ... و 27 طبقه مسکونی با گنجایش 190 واحد آپارتمانی به مساحت مفید 110 الی 280 مترمربع در حال احداث می باشد در زیرزمین سوم این برج علاوه بر پارکینگ و انباری، مجموعه تاسیسات مکانیکی برج و نیز مجموعه کامل استخر با امکانات رفاهی لازم طراحی گردیده است. طبقه آخر برج جهت فرود هلی کوپتر طراحی گردیده است.
شرکت نوین چوب مهر ماندگار (الین دکور) تامین کننده 10000 مترمربع از پارکت مورد نیاز این مجموعه خواهد بود که از اول آذر سال 93 توسط پرسنل مجرب و متعهد خود شروع به نصب پارکت WESEN در این مجتمع مسکونی کرده است.
لازم به ذکر می باشد، پارکت WESEN پس از مطالعات و آزمایشات گوناگون و با داشتن تنوع بسیار خوب و بالا در رنگ بندی و کیفیت بسیار مناسب موفق به جلب نظر کارشناسان فنی و معماران این مجموعه گردیده و از میان حداقل 30 برند معتبر دیگر جهت همکاری با این مجموعه انتخاب گردیده است.