اخبار

اخبار جدید پارکت لمینیت وسن

همکاران و دوستان ارجمند :باتوجه به بررسی های دقیق بازار و پس از کارشناسی نظرات شما بزرگواران ازاقصی نقاط کشور شرکت الین دکور در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان و رفع نیازهای بازار ، اقدام به حذف برخی کدهای پارکت لمینت Wesen و افزودن چند کد رنگ جدید بسیار زیبا و تناسب با دیزاین روز نموده است .
 

معرفی محصول جدید 2016الین دکور

محصولات جدید از ضروریات شرکت های امروزی بشمار می روند.توسعه محصول جدید، بخش مهمی از هر تجارت است . محصولات جدید فرصت های رشد و مزیت رقابتی را برای شرکت ها فراهم می کنند. توجه به ابعاد مختلف خواسته ها و نیازمندیهای مشتریان اصلی ترین عامل انگیزه بخش برای ارائه محصول یا خدمت جدید نزد ما می باشد .

جشنواره فروش ویژه استقبال از بهار الین دکور

با توجه به استقبال کم نظیر هم وطنان و مشتریان عزیزمان به استحضار می رسانیم شرکت نوین چوب مهر ماندگار (الین دکور) در نظر دارد مزایا و تخفیفاتی را برای مشتریان خود لحاظ کند.

تخفیف نوروزی

ما معتقدیم ارائه راه حل های مناسب برای مقوله مسکن در نهایت موجب ارتقاء کیفیت و امید به زندگی می گردد. پایبندی شرکت نوین چوب مهر ماندگار (الین دکور) در جستجوی راهکارهایی برای ارائه کیفیت عالی همواره مدنظر بوده...

اطلاعات برج شهران

شرکت نوین چوب مهر ماندگار (الین دکور) تامین کننده 10000 مترمربع از پارکت مورد نیاز این مجموعه خواهد بود که از اول آذر سال 93 توسط پرسنل مجرب و متعهد خود شروع به نصب پارکت WESEN در این مجتمع مسکونی کرده است.

پروژه لاله پارک

شرکت الین دکور( نوین چوب مهرماندگار) با توجه به برند معتبر بودن در زمینه واردات محصولات دکوراتیو ( پارکت های WESEN,ARTFLOOR, ter Hürne) موفق به کسب مجوز برای ارائه تبلیغات و معرفی محصولات خود در فضای 24 مترمربع در طبقه همکف این مجموعه لاله پارک گردیده است.

معرفی کد های جدید

با توجه به استقبال کم نظیر هم وطنان و مشتران عزیزمان از پارکت لمینیت ARTFLOOR مفتخریم کدهای جدید A17, A21, A23 را به مجموعه قبلی خود افزوده و معرفی نماییم.
 

معرفی محصول جدید

 محصول جدید شرکت الین دکور با نام پارکت لمینیت ter Hürne(ترهورن) و پارکت صد در صد چوب ter Hürne را معرفی و ارائه نماییم.